Okolo Hradišťa voděnka teče…

  • Rubriky příspěvkuKrajina
  • Komentáře k příspěvku0 komentářů

Občas je třeba se ožrat, jak praví klasik…a k tomuto účelu se hodí nejlépe kamarádi z nejvěrnějších – Theoš a Tom :D. Začínám si v Uherském Hradišti u Theoše pomalu připadat jako doma, jsme tu s Tomem v jednom kuse (možná na tom má zásluhu i to, jak nám domácí pán vyvařuje :)).

Nad ulicí Vinohradskou...jsou vinohrady. Kupodivu... :) Nad ulicí Vinohradskou...jsou vinohrady. Kupodivu... :)

Tuto středu jsme si domluvili další akci a jak je Hradiště super, mám tady extra smůlu na počasí a fotograficky se mi tu moc nedaří. Proto sem ale stejně nejezdím, tak co… Tom má dorazit až ve čtvrtek večer, já přijíždím už ve středu večer a že je hezky, jdeme se s Theošem před večeří projít, opět k rozhledně Rovnině a zpět.

Jdeme po polích k rozhledně Rovnině Jdeme po polích k rozhledně Rovnině

Ještě je hezky, ale ve čtvrtek se má počasí zkazit. Vycházíme a samozřejmě se okamžitě zatáhne, pak ale slunko chvilkami vylézá a tak se snažím z toho vytěžit maximum.

Ve čtvrtek už počasí nepřeje - kromě tohoto okamžiku, mraky svírají Chřiby... Ve čtvrtek už počasí nepřeje - kromě tohoto okamžiku, mraky svírají Chřiby...

 Večer sedíme v pokoji, kecáme, popíjíme – a co to? Najednou prší, přichází bouřka a je to tady. Hezké počasí je pryč, jednu fotku udělám ještě v pátek, kdy na chvilku vznikla zajímavá světelná atmosféra, ze které je ale jasné, jaké jsme měli počasí. I tak to ale bylo super, dokonce bez bolení hlavy!!! Theošu díky za vše a chlapi, zase příště!  😉

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..