Po roce opět…podzim na na Lučině

Říjen, venku je nádherné počasí. A já se na něj můžu koukat z okna, protože poslední jízda na kole ve středu odpoledne skončila díky frajersky rozepnuté bundě u krku tím, že jsem se ukázkově nachcípal. Na kolo jsem mohl už od čtvrtka zapomenout a i když se to lepšilo, bylo jasné, že tenhle víkend se na bike rozhodně nedostanu.

A jak šel čas, viděl jsem, že se nedostanu asi ani ven. Doma na čaji s medem, citrónem a slivovicí jsem vydržel až do dnešního odpoledne. Protože už jsem to rozdýchal na přijatelnou podobu a venku bylo krásně, sebral jsem batoh, pobral věci a vypadl z baráku, směr Lučina.

pa020136

Prolezl jsem lesem u řeky až k rybníčku u chatové osady pod koupalištěm. Počasí bylo opravdu nádherné, skoro letní. Ale světlo už bylo čistě podzimní a atmosféra taky.

pa020143

Na nějaké velké vysedávání venku nebo dlouhé chození stále nejsem, takže jsem to celkem brzy zabalil a vrátil se domů, ale pár podzimních fotek na kartě skončilo…i když, v případě poslední fotky by se dalo o podzimní fotce docela diskutovat…

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..