23. 09. 2022
Závěr z cestopisu o naší jarní výpravě na ostrov Helgoland v Severním moři. Poslední fotky terejů, poslední procházka po ostrově a zpáteční cesta, plus zamyšlení a pár tipů pro potencionální návštěvníky ostrova.
20. 09. 2022
Třetí a poslední den před odjezdem na ostrově Helgolandu, který jsme vyplnili lehce odpočinkověji, napřed procházkou po ostrově, a pak opět přejezdem na Düne za tuleni, ústřičníky a jinou havětí.
08. 09. 2022
Pokračování zápisků z květnové fotografické výpravy za tuleni a tereji. V tomto díle se vypravíme z Helgolandu na ostrov Düne, kde se na plážích povalují líně tuleni a mezi nimi poletuje spousta všemožných opeřenců.
09. 08. 2022
První část článku o naší květnové fotografické výpravě na souostroví Helgoland a Düne 2022 v Severním moři. Aneb zápisky z dlouhé cesty a pak i plavby, první pivo na Helgolandu a první setkání s tereji.
02. 01. 2022
Jak se fotí kometa? To jsme v létě 2020 s kamarádem Honzou zjistili a zažili díky tomu dva nezapomenutelné večery a částečně noci na nádherných místech, když jsme se snažili nafotit kometu Neowise. Aneb: "Spatřil jsem kometu, oblohou letěla..."
01. 04. 2020
Moje první výprava s fotocesty.com, návštěva Bavroského lesa na německé straně Šumavy (taková "ZOO v lese") a vlčího výběhu v Srní, a můj pozvolný začátek s focením zvířat.
27. 03. 2020
Závěr naší fotografické výpravy do Bialowiežského pralesa, kořeněný doslova zlatým hřebem, když konečně, na poslední chvíli před odjezdem vidíme na vlastní oči zubry!
25. 03. 2020
Třetí část zápisků z našeho velikonočního dobrodružství v Bialowiežském pralese, tentokrát již konečně výprava do samotných hlubin pralesa, do nádherného okolí říčky Narewky. Konečně také nacházíme neklané stopy přítomnosti zubrů!
23. 03. 2020
Druhý díl cestopisu našeho polského (skoro až běloruského) dobrodružství v Bialowiežském pralese. První kroky do neznáma, kdy se seznamujeme s bezprostředním okolím Bialowieže, poprvé poznáváme prales.
22. 03. 2020
Úvod k "cestopisu" z naší výpravy do Bialowiežského pralesa, posledního níženého pralesa Evropy. Domova zubrů, oblastní s bohatou historií. Místa, které jsem dlouho chtěl navštívit, a které jsem si už v duchu vykreslil do detailů. Jaká bude skutečnost?
21. 06. 2018
Když přijde občas pořádná zima a dva kamarádi z mokré čtvrti vás přiberou na výšlap do Jeseníků, a k tomu vyjde parádní počasí...tak to se pak fotí samo!
20. 06. 2018
Z podzimní dovolené v Harrachově si začínám dělat tradici, podzimní Krkonoše a Jizerky mají své kouzlo, všude je mnohem méně lidí a podzimní barvy jsou na horách nádherné. Jen to počasí....
Načítá se

Vyberte kategorii

Rubriky

Štítky

Štítky